Úvodní strana

Hlavní navigační menu

Úvodní strana
STŘEDNÍ ŠKOLA

Hlavní navigační menu

MISTROVSKÁ ŠKOLA

Hlavní navigační menu

KONTAKTNÍ INFORMACE

Hlavní navigační menu

ODKAZYStřední školy

TOPlist


QR


Semináře

Na Mistrovské škole floristiky v Hradci Králové nabízíme v roce 2017/2018 pracovní floristické semináře pro všechny zájemce - začátečníci - pokročilí - mistrovská zkouška. Výuka je garantovaná Asociací branding designu. Vzdělávací pracovní semináře jsou vedené zkušenými mistry floristy a lektory Mistrovské školy floristiky a Střední školy vizuální tvorby v Hradci Králové, členy Asociace branding designu. Využíváme poznatků ze zahraničních sympózií, soutěží, výstav, seminářů, stáží, mistrovských floristických škol a odborné zahraniční literatury.

Přihlašovací online formulář na semináře zde...

Aktuální seminář

Zahájení floristického semináře v 10:00 v budově Mistrovské školy floristiky v Hradci Králové v parku Jiráskovy sady.

17. března 2018

ZAČÁTEČNÍCI:

Jarní a velikonoční svátky a radost z tvorby vlastních dekorací. Přivítejte jaro ve svých domovech květinovými dekoracemi, které si sami vytvoříte. Floristika s jarními květinami.
Floristika s jarními květinami, ostatním materiálem a estetické zpracovaní jarních věnečků, nádob, florálních kompozic. Velikonoční svátky - tradice, zvyky. Nabídka různých jarních aranžmá - věnečky, kytice, vypichované nádoby, florální objekty a další. Kombinace materiálu a barev dle estetických pravidel. Velikonoční zvyky.

POKROČILÍ:

Velikonoční floristika jako nedílná součást výzdoby obchodů, interiérů a exteriérů v souladu s jarními trendy.
Květy jara a probouzející se příroda vlijí nový elán do tvorby každého floristy. Jarní dekorace v návaznosti na aktuální trendy. Nabídka florálních objektů s využitím klasických i netradič- ních materiálů. Jarní interiérové a exteriérové dekorace, konstrukce a objekty pro soukromé i veřejné prostory. Možnost konzultací vlastních návrhů. Estetika: Jarní a letní trendy floristického designu pro rok 2017. Trendy jako zdroj inspirací, technik, kombinací materiálů pro profesní rozvoj floristického designéra. Uzavřená a otevřená aranžmá, vytváření sestav z několika dílčích aranžmá, vysvětlení zá- sad skupin. Využití individuality, charakteru, hodnoty.

MISTROVSKÁ A FLORISTICKÁ ZKOUŠKA:

Dekorace stolu.
Dekorace stolu - symbolika, tvary, linie, struktury, barevnost, konstrukce, technika, materiál, postup práce. Vlastní návrh, estetické zákonitosti.Seznam všech seminářů ke stažení

Aktuální seznam všech seminářů je ke stažení zde... (uloženo ve formátu PDF Adobe Acrobat.)

Přihlaste se na seminář

Lektoři

 • Ing. Miroslav Jindra
 • Ing. Helena Jindrová
 • Ing. Mgr. Milan Jedlička
 • Ing. Eva Soudková, Mistr florista
 • Mgr. Radka Jedličková, Mistr florista
 • Bc. Lenka Hloušková, Mistr florista
 • Mgr. Martin Procházka, Mistr florista
 • PaedDr. Jaroslava Honegrová
 • Mgr. Barbora Djebara

Cena

 • KURZOVNÉ (člen asociace 400,-Kč; ostatní 600,-Kč)
 • MATERIÁL (okolo 700,-Kč)