Úvodní strana

Hlavní navigační menu

Úvodní strana
STŘEDNÍ ŠKOLA

Hlavní navigační menu

MISTROVSKÁ ŠKOLA

Hlavní navigační menu

KONTAKTNÍ INFORMACE

Hlavní navigační menu

ODKAZYStřední školy

TOPlist


QR


Semináře

Na Mistrovské škole floristiky v Hradci Králové nabízíme v roce 2017/2018 pracovní floristické semináře pro všechny zájemce - začátečníci - pokročilí - mistrovská zkouška. Výuka je garantovaná Asociací branding designu. Vzdělávací pracovní semináře jsou vedené zkušenými mistry floristy a lektory Mistrovské školy floristiky a Střední školy vizuální tvorby v Hradci Králové, členy Asociace branding designu. Využíváme poznatků ze zahraničních sympózií, soutěží, výstav, seminářů, stáží, mistrovských floristických škol a odborné zahraniční literatury.

Přihlašovací online formulář na semináře zde...

Aktuální seminář

Zahájení floristického semináře v 10:00 v budově Mistrovské školy floristiky v Hradci Králové v parku Jiráskovy sady.

25. listopadu 2017

ZAČÁTEČNÍCI:

Nezapomenutelná krása adventu a Vánoc. Široká nabídka netradičních floristických aranžmá a tradiční práce pro toto období.
Adventní věnce, jeho působivost, techniky práce a zdobení v klasických i moderních trendech. Vytvoříte si a odneste si adventní věneček a další adventní a vánoční dekoraci. Adventní a vánoční tradice a zvyky. Další floristické práce pro toto období - vypichované dekorace, adventní kytice, florální kompozice a jiné. Typické rostliny a neflorální materiály pro toto období.

POKROČILÍ:

Adventní a vánoční design pro tradiční i zcela moderní a nové dekorace interiérů a exteriérů. Ukázky zajímavých inspirací a nových, netradičních materiálů.
Prostorový design a nové trendy na adventní a vánoční svátky v roce 2017. Kolekce prací v jednotném designu pro větší prostory, nové nápady a trendové prvky v dekoracích, možnost konzultací vlastních zakázek. Nejen domov, ale firemní interiéry, hotely, obchody či úřady jsou součástí adventní a vánoční výzdoby. Estetika: Aktuální adventní a vánoční trendy roku 2018 - floristický design jako zdroj zajímavých informací pro zákazníky.

MISTROVSKÁ A FLORISTICKÁ ZKOUŠKA:

Prostorová floristická práce
Prostorová floristická práce - konstrukce, zlatý řez, tvary, linie, struktury, barevnost, materiál, postup práce. Vlastní návrh, estetické zákonitosti, model.Seznam všech seminářů ke stažení

Aktuální seznam všech seminářů je ke stažení zde... (uloženo ve formátu PDF Adobe Acrobat.)

Přihlaste se na seminář

Lektoři

 • Ing. Miroslav Jindra
 • Ing. Helena Jindrová
 • Ing. Mgr. Milan Jedlička
 • Ing. Eva Soudková, Mistr florista
 • Mgr. Radka Jedličková, Mistr florista
 • Bc. Lenka Hloušková, Mistr florista
 • Mgr. Martin Procházka, Mistr florista
 • PaedDr. Jaroslava Honegrová
 • Mgr. Barbora Djebara

Cena

 • KURZOVNÉ (člen asociace 400,-Kč; ostatní 600,-Kč)
 • MATERIÁL (okolo 700,-Kč)