Úvodní strana

Hlavní navigační menu

Úvodní strana
STŘEDNÍ ŠKOLA

Hlavní navigační menu

MISTROVSKÁ ŠKOLA

Hlavní navigační menu

KONTAKTNÍ INFORMACE

Hlavní navigační menu

ODKAZYStřední školy

TOPlist


QR


Výstavy

Akademie studentských projektů brandingu floristiky a branding designu - 16.-18.6.2017

Mistrovské floristické zkoušky- 16.-18.6.2017

Ceny letošního ročníku Akademie studentských prací na Střední škole vizuální tvorby v Hradci Králové jsou rozdány. Vše bylo završeno vyhlášením výsledků v pátek 16. 6. v Jiráskových sadech, výstava prací pokračovala celý víkend. Letos měla výběrová komise z řad učitelů školy včetně externího člena opět o něco těžší rozhodování - komu udělit ceny a určit pořadí soutěžících žáků. Kvalita výkonů účastníků se každým rokem zvyšuje a výsledná díla jsou v porovnání mezi sebou vyrovnanější. Studenti Branding designu a Brandingu floristiky představili svůj projekt Užitého umění ve firmách.

Za Branding design zvítězila žákyně Kateřina Langrová z druhého ročníku s prací na téma Kingswood, na druhém místě se umístil Jakub Paděra z třetího ročníku za návrh jednotného vizuálního stylu firmy Padora a třetí místo obsadila žákyně třetího ročníku Jana Hybšmanová s návrhem pro firmu hostinec U jelena. Čestné uznání za čtvrté místo získala žákyně prvního ročníku Kateřina Moravcová.

V kategorii Brandingu floristiky zvítězila žákyně druhého ročníku Petra Maršíková s uměleckým projektem Kamenná ústa pravdy a konkrétní instalací pro firmu zabývající se těžbou žuly. Druhé místo získala Denisa Ledecká z druhého ročníku za realizaci s názvem Diamantový třpyt pro firmu vyrábějící diamantové šperky a za třetí místo byla oceněna Marie Opitzová z třetího ročníku, která připravila dekoraci pro poskytovatele optického internetového připojení s názvem Connected drops. I zde bylo uděleno čestné uznání za čtvrté místo žákyni prvního ročníku Anně Jelenové.

V neposlední řadě si velikou gratulaci zaslouží letošní absolventi mistrovských floristických zkoušek, všichni získali titul Mistr florista. Pořadí výsledků: 1. místo Lukáš Weigl, 2. místo Anna Melicharová, 3. místo Kristýna Svatošová a 4. místo Oksana Turinková.

Všem účastníkům Akademie patří velké díky za jejich aktivní účast. Poděkování také patří všem učitelům, kteří své žáky podporovali radou i pomocí a vůbec za uskutečnění a realizaci celé akce.

  • FOTOGALERIE

  • Školní fotografická soutěž - 16.-18.6.2017

    Školní fotosoutěž...

    Art-Floral-Design - 16.-18.6.2017

    Art-Floral-Design...