Úvodní strana

Hlavní navigační menu

Úvodní strana
STŘEDNÍ ŠKOLA

Hlavní navigační menu

AKCE STŘEDNÍ ŠKOLY

Hlavní navigační menu

MISTROVSKÁ ŠKOLA

Hlavní navigační menu

KONTAKTNÍ INFORMACE

Hlavní navigační menu

ODKAZYStřední školy

TOPlist


QR


Zahraniční akce - exkurze

Exkurze, výstavy ve školním roce 2016/2017
Exkurze na veletrh REKLAMA POLYGRAF 2017, Praha- (26.4.2017)

Komplexní představení nejnovějších trendů v reklamní komunikaci a využití tisku se představilo opět na jednom místě, aby vytvořilo jedinečnou platformu pro sdílení novinek. A právě takovým místem je areál PVA EXPO s tradičním veletrhem REKLAMA POLYGRAF, který si za 23 let svého fungování vydobyl pozici významné akce ve svém oboru. Letošní ročník se zaměřil na oblast packagingu - v souběhu s veletrhem REKLAMA POLYGRAF se konal veletrh OBALY.

Veletrh shlédli žáci třídy 1A a 1B.

 • FOTOGALERIE


 • Exkurze Design Week, Zlín- (25.4.2017)

  Žáci 3A a 3B navštívili ateliéry Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Vrámci akce Design Week shlédli také umělecké expozice rozmístěné ve městě.

 • FOTOGALERIE

 • Koncert ve Filharmonii Hradec Králové - (6.1.2017)

  Žáci 1A a 1B si poslechli koncert v hradecké Filharmonii.


  Exkurze do Elektrárny Hradec Králové - (5.1.2017)

  Žáci 2A a 2B se podívali do hradecké elektrárny na soutoku.


  Galerie moderního umění - (5.1.2017)

  Žáci 3A a 3B navštívili hradeckou Galerii moderního umění.


  Exkurze do velkoobchodů Storge, Canea, Klia - (14.12.2016)

  Žáci oboru Design floristiky navštívili velkoobchody s floristickým materiálem Storge, CANEA.CZ, KLIA PRAHA.
  Exkurze v České národní bance - (14.12.2016)

  Žáci oboru Branding designu navštívili ČNB
  Exkurze - Vídeň - (8.-10.11.2016)

  V letošním školním roce jsme za cíl odborné exkurze zvolili Vídeň. Inspirovali jsme se bohatou historií tohoto starobylého a přesto moderního města. Věříme, že zde žáci načerpali mnoho nápadů a inspirovali se pro svou budoucí osobní tvorbu i práci ve škole.
  Programem exkurze byla návštěva: Albertina (pointilismus, Monet to Picasso), návštěva zámku Schönbrunn, Belvedere, Kunsthistorisches Museum, Hundertwasserhaus, Katedrála svatého Štěpána a prohlídka historického centra. • FOTOGALERIE
 • Exkurze, výstavy ve školním roce 2015/2016

  Každým rokem jezdíme se studenty na zahraniční exkurzi. V letošním školním roce jsme navštívili město Frankfurt nad Mohanem a profesní výstavu VISCOM. V září 2015 byl veletrh VISCOM v Paříži. Studenti školy navštívili tento veletrh a současně pařížské památky v termínu 28.9.-2.10.2015.
  Pro propojení výuky s praxí je potřeba seznamovat studenty s reálnou výrobní a prodejní sférou. Ideálním způsobem proto jsou veletrhy a exkurze ve firmách.
  Exkurze do továrny Coca-Cola a tiskárny Europrint - (26.5.2016)

  Studenti 2A a 2B měli jedinečnou příležitost podívat se do Coca-Coly "zevnitř". Firma Coca-Cola má jednu z nejpropracovanějších marketingových strategií nejen v České republice.
  Po návštěvě Coca-Coly si navíc studenti prohlédli tiskárnu Europrint. Při tvorbě návrhů by studenti měli poznat reálné možnosti výroby jednotlivých předmětů, tisků a potisků.

  Polygraf 2016 - (12.5.2016)

  Každoročně se studenti účastní polygrafického veletrhu Polygraf pořádaného v Praze. Mají zde příležitost dozvědět se novinky a trendy z polygrafického průmyslu - techniky tisku, materiály, 3D tisk, reklamní produkty atd.
  Zámek Troja, Galerie - (12.5.2016)

  Studenti prvních ročníků měli po návštěvě výstavy POLYGRAF výbornou příležitost podívat se také na expozici galerie v Trojském zámku. Zde shlédli expozici moderních objektů a soch. Poznatky z galerie využijí jak při své tvorbě tak také při výuce výtvarné výchovy.

  Design Week - Zlín - (27.4.2016)

  Exkurze se zúčatnili studenti třetích ročníků.Studenti měli jedinečnou možnost se podívat do prostor Baťovy univerzity, které jsou běžně veřejnosti nepřístupné.


  Exkurze do velkoobchodu Storge, Canea, Klia - (24.2.2016)

  Studenti prvního, druhého a třetího ročníku Střední školy vizuální tvorby se účastnili exkurze do velkoobchodů v Praze.
  Tiskárna Svoboda Press + ČNB - (9.12.2015)

  Studenti Branding designu měli jedinečnou možnost se podívat do grafického studia a provozu tiskárny Svoboda pres v Praze. Při příležitosti návštěvy našeho hlavního města byla ještě zorganizována exkurze do České národní banky.

  VISCOM Paříž - (28.9.-2.10.2015)


  Studenti prvního, druhého a třetího ročníku (45 studentů) Střední školy vizuální tvorby navštívili odborný mezinárodní grafický designový veletrh VISCOM. U příležitosti návštěvy Příže si prohlédli zdejší věhlasné památky. Všechny tyto akce mají pro studenty mimořádný význam jak při odborné výuce, tak také do budoucí praxe. Studenti se naučí jak a kde shánět informace o nejnovějších světových trendech v oboru.