Úvodní strana

Hlavní navigační menu

Úvodní strana
STŘEDNÍ ŠKOLA

Hlavní navigační menu

MISTROVSKÁ ŠKOLA

Hlavní navigační menu

KONTAKTNÍ INFORMACE

Hlavní navigační menu

ODKAZYStřední školy

TOPlist


QR


Výstavy freising

V rámci výuky Branding designu se studenty pravidelně navštěvujeme polygrafické veletrhy a výstavy. A to nejen u nás, ale i v Evropě. Jsou to například: Polygraf - polygrafický veletrh v Praze
Viscom - evropské polygrafické veletrhy - Paříž, Frankfurt nad Mohanem, Düsseldorf...
V západní Evropě, v zemích, v nichž se floristika mohla rozvíjet několik desítek let, se konají floristické výstavy. Studenti a pracovníci Střední školy vizuální tvorby navštěvují výstavy IFLO a IPM v německém ESSENU, BUGA-Bundesgartenshow v mnoha německých městech, floristické výstavy v Holandsku, Rakousku, Švýcarsku, Španělsku a Itálii. Navštěvují také výstavy závěrečných prací studentů floristických škol v Gelsenkirchenu, Straubingu, Grünbergu, Drážďanech, Freisingu.Výstavy a soutěže navštívené ve školním roce 2016/2017.


Veletrh IPM ESSEN - Německo - (25.1.2017)

IPM ESSEN - největší světový veletrh zahradnictví. Najdete zde vše od rostlin, nových technologií pěstování až po floristiku a zahradní architekturu. Na žádném jiném zahradnickém veletrhu nenajde obchodní veřejnost takový ucelený přehled trhu o nových různorodých produktech a službách. Veletrh se konal od 24.do 27.ledna 2017. Zúčastnilo se 1577 vystavovatelů ze 45. zemí a veletrh shlédlo 57000 odborných návštěvníků. Pro naše žáky zde každoročně získáváme přehled o nových trendech ve floristice a designu. • FOTOGALERIE • Vánoční výstava Mistrovské školy - Freising, Německo - (2.-4.12.2016) • FOTOGALERIE • Výstavy a soutěže navštívené ve školním roce 2015/2016.  Mistrovské zkoušky - Straubing, Německo - (23.-25.7.2016)

  Paní Ing.Helena Podubníčková navštívila Výstavu závěrečných prací Mistrovských floristických škol nazvanou "ZERO - NEUANFANG MIT BLUMEN". Pokud hledáte inspiraci nejen pro floristiku ale také pro branding design určitě si prohlédněte fotografie!
 • FOTOGALERIE


 • Technické muzeum Sinsheim + Speyer, Německo - (24.7.2016)

  Návštěva technického muzea s designem nesouvisí jen zdánlivě. Zde je zachycen veškerý vývoj užitého designu v historii.
 • FOTOGALERIE
 • Mladý tvorca 2016 Nitra, Slovensko - (27.4.2016)


  Pro získání přehledu o novinkách ve výuce a nových oborech zřizovatel školy navštívil mezinárodní výstavu středních odborných škol.
  Europa Cup 2016: Ciao Genoa! - (7.-9.4.2016)


  Pro studenty jsme získali fotografie z Evropského floristického mistrovství konaného v Janově v Itálii. Zde je malá ukázka.


  Veletrh DIDACTA Kolín nad Rýnem, Německo - (16.-18.2.2016)


  pro novinky ve výuce zřizovatel školy navštívil mezinárodní výstavu didaktických pomůcek, metodických postupů ve výuce pro žáky různého stáří, všech oborů.
  IPM Essen, Německo - (27.1.2016)


  Pro studenty Střední školy vizuální tvorby a studenty Mistrovské školy jsme v lednu 2016 navštívili mezinárodní veletrh IPM v německém městě Essen. IPM je přední světový profesní veletrh v oblasti floristiky, rostlin, technologií a prodeje. (1.500 vystavovatelů z celého světa, více než 60.000 návštěvníků.) Předvádějí se zde nové floristické trendy pro celý nastávající rok. Mistr florista Gregor Lersch zde letos představil své studenty - Mistry floristy z celého světa.

  VISCOM, Paříž - (28.9.-2.10.2015)


  Studenti prvního, druhého a třetího ročníku (45 studentů) Střední školy vizuální tvorby navštívili odborný mezinárodní grafický designový veletrh VISCOM. U příležitosti návštěvy Příže si prohlédli zdejší věhlasné památky. Všechny tyto akce mají pro studenty mimořádný význam jak při odborné výuce, tak také do budoucí praxe. Studenti se naučí jak a kde shánět informace o nejnovějších světových trendech v oboru.

  Autosalon, Frankfurt nad Mohanem, Německo - (19.-21.9. 2015)

  Sledování trendů v autoprůmyslu = sledování trendů v celém odvětví designu a marektingu pro nastávající rok. Proto je důležité nevynechat ani tyto "zdánlivě" oborově nesouvisející akce. Pro umělecký obor branding design vyučovaný na naší Střední škole vizuální tvorby zde manželé Jindrovi načerpají ty nejnovější trendy a směry ve vývoji designu a propagace.
  Fleurop-Interflora World Cup, Berlín, - (11.-13.6.2015)


  Pro studenty floristického a branding designu jsme navštívili světovou floristickou soutěž Fleurop-Interflora v Berlíně.

  Mistrovské floristické zkoušky, Innsbruck, Rakousko - (červenec 2015)


  Ředitel Střední školy vizuální tvorby pan Ing.Milan Jedlička navštívil Výstavu závěrečných prací Mistrovských floristických škol z Rakouska a Švýcarska. Pokud hledáte inspiraci nejen pro floristiku ale také pro branding design určitě si prohlédněte fotografie!